کفش جردن سایز ۴۲ که سروصدا به پا کرد

کفش جردن سایز ۴۲ از انواع محبوب کفش‌ها هستن در میان آنها لوفرها هستند. لوفرها کفش‌های مجلسی با پنجه بسته هستند معمولا پاشنه کوتاهی دارند.

مانند بلوچرها، دربی ها نیز دارای سیستم توری باز هستند آنها شبیه آکسفورد به نظر می رسند، اما معمولی تر هستند در واقع، دربی ها به عنوان کفش های شکار شروع شدند.

آنها با وجود رویه چرمی، تحرک زیادی را ارائه می دهند این به این دلیل است که رویه به جای یک برش، از تکه های برش خورده چرم تشکیل شده است.

اگر به دنبال یک کفش مجلسی راحت هستید می توانید دربی کلاسیک مشکی را امتحان کنید به راحتی می توانید آن را با یک شلوار ست کنید.

نکته قابل توجه این است که لوفرها در قسمت بالایی خود توری یا بند ندارند بسته به مواد، لوفرها می توانند از معمولی تا نیمه رسمی متغیر باشند.

کفش جردن سایز ۴۲ برای مناسبت های معمولی هستند برای رویدادهای نیمه رسمی، کفش های جیر کفش راحتی عالی هستند.

کفش

مری جین یکی از انواع کفش های کلاسیک برای زنان است مری جینز بسته است، کفش های چرمی با بند نازک و سگک روی پا جعبه پنجه گرد است و مری جینز معمولاً پاشنه بلندی دارد.

دختران اغلب مری جین خود را با جوراب سفید ست می کنند پوشیدن اینها با بلوز و دامن یک لباس محبوب “دختر مدرسه ای” است.

تنوع زیادی از این کفش ها وجود دارد. به عنوان مثال می توان به پلت فرم های مری جین اشاره کرد که در آن کف های پلت فرم ارتفاع بیشتری را به کاربر اضافه می کنند.

نام این کفش‌های مجلسی از شخصیتی از کمیک استریپ، “باستر براون” گرفته شده است نام های دیگر مری جینز عبارتند از “کفش بار” و “کفش عروسکی.

مقرنس ها نیز کفش های لغزنده هستند برای آسان‌تر کردن کار، موکاسین‌ها را به‌عنوان نسخه‌های رسمی لوفرها در نظر بگیرید.

کفش جردن سایز ۴۲ پاشنه ندارند آنها همچنین دارای رشته ها یا منگوله های تزئینی در قسمت بالایی خود هستند مقرنس ها در رنگ ها و مواد مختلف تولید می شوند شما می توانید از سبک هایی مانند جیر آبی یا چرم قهوه ای انتخاب کنید.

با این حال، حتی اگر موکاسین ها رسمی تر باشند، برای رویدادهای کراوات سیاه ایده آل نیستند به عنوان لیز، آنها به جوراب نیاز ندارند. موکاسین ها را برای سفر به ساحل یا باشگاه رزرو کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.