کارخانه تولید پارچه ترگال ساده در کشور

کارخانه های تولید پارچه ترگال ساده در کشور در حال حاضر در استان های تهران، اصفهان، مشهد، یزد، اهواز و غیره به صورت گسترده مشغول تولید و فعالیت در این حوزه از صنعت نساجی کشور می باشند.

این نوع از پارچه که تحت عنوان ترگال شناخته می شود عمدتا در تولید روپوش های فرم، پارچه ماشته بیمارستانی، لباس کار و ملحفه مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید پارچه ترگال ساده در کشور

پارچه ترگال با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه ترگال با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟هنگام خرید پارچه ترگال ساده باید به مجموعه ای از نکات توجه کنیم تا خرید نسبتا خوبی را انجام داده باشیم. از جمله این نکات دانستن ویژگی پارچه اسپان ساده می باشد. همانطور که می دانید الیاف های به کار رفته در طول پارچه را تار و الیاف های به کار رفته در عرض پارچه را پود می نامند.

در پارچه ترگال ساده، تار از الیاف پلی استر ویسکوز تشکیل شده است که در شبکه های منظم ۱۵۰ سانتی متری در پود تنیده می شوند. هر نخ با توجه به سایز قطر و وزن آن نمره ای می گیرد که به آن نمره نخ می گویند. نمره نخ تار به کار رفته در الیاف تار پارچه ترگال ساده ۲/۳۰ می باشد که با توجه به جنس پلی استر ویسکوز آن تعیین شده است.

جنس الیاف پود به کار رفته در پارچه ترگال ساده از نوع فیلامنت می باشد که نمره نخ آن با توجه به جنسش ۱۵۰ می باشد.
بنابراین این نوع از پارچه ترگال با تنیده شدن تاری از جنس پلی استر ویسکوز و پودی از جنس فیلامنت تولید می شود. پارچه تریکو به صورت مربعی می باشد و تراکم بافت آن حدود ۲۴۰ گرم است به آن معنا که در مساحتی به طول یک متر و عرض یک و نیم متر، ۲۴۰ گرم الیاف وجود دارد.

قیمت روز پارچه ترگال ساده در بازار کشور

قیمت روز پارچه ترگال ساده در بازار کشور

قیمت پارچه ترگال ساده در بازار کشور را می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش ما به دست آورید.

به دلیل وابستگی صنعت نساجی کشور به مواد اولیه مورد استفاده در پارچه ها، قیمت روز هر نوع پارچه غواصی را می بایست قبل از خرید آن بدانیم.

هم اکنون تولیدکنندگان در این زمینه فعال می باشند که هر کدام بنابر متراژ درخواستی شما، پارچه ی مورد نظرتان را در هر تعداد طاقه ای که بخواهید تولید خواهند کرد.
نظر به اینکه خرید پارچه امری تخصصی می باشد و می بایست دانش قبل از خرید را حتما داشته باشید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه خرید اطلاعات لازم را در این زمینه جمع آوری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.