چرم اشبالت گاوی استفاده کنید تا از قوای جسمی بالایی برخوردار شوید

چرم اشبالت گاوی نوعی چرم است که از Steers به دست می آید گوش ها گاوهای نر عقیم شده هستند که اغلب برای گوشت پرورش داده می شوند به طور معمول، چرم گاو هر چرمی است که از گاو گرفته می شود.

چرم گاو رایج ترین نوع چرم است زیرا گاو به سختی کالای کمیاب است این نوع چرم به دلیل زیبایی، بافت، انعطاف پذیری و راحتی بسیار مورد توجه است.

حال بیایید نگاهی گسترده تر به چرم گاو، مزایا و معایب آن بیندازیم و مهمتر از همه برای هر طرفدار چرم، نحوه مراقبت صحیح از چرم گاو.

همانطور که قبلاً در این مقاله ذکر شد، چرم گاوی به چرم هایی اطلاق می شود که از گاو بیشتر از شیرز گرفته می شود.

با توجه به در دسترس بودن گاو، چرم گاو تقریبا برای تمام کاربردهای چرم در ایالات متحده استفاده می شود.

چرم

چرم پس از ذبح حیوان برای رزق و روزی یا مردن به علل طبیعی به دست می آید و فرآوری می شود.

پوست گاوهای افتاده از کشتارگاه توسط بازرگانان پوست گاو ذخیره می‌شود و به شرکت‌های چرم‌سازی فروخته می‌شود که اقدام به پردازش پوست با محلول نمک‌های کروم یا مواد دباغی گیاهی می‌کنند.

پس از آن پوست ها با کمک تجهیزات بسیار تخصصی دوباره گرم می شوند در نهایت، روغن‌های گاوی حاصل، نرمی و استحکام چرم را تضمین می‌کنند.

حدود 65 درصد از کل محصولات چرمی در جهان امروزی از چرم گاوی است این بدان معناست که اکثر کیف ها، کفش ها، مبلمان، اثاثه یا لوازم داخلی و سایر محصولات چرمی از چرم گاو ساخته شده اند.

چرم گاو به دلیل دوام بسیار زیاد، اغلب به عنوان چرم تمام دانه شناخته می شود این امر مخصوصاً در مورد چرم های اکتسابی که سمباده، سفت یا خراشیده نشده اند، صادق است.

این بدان معنی است که رنگ اصلی چرم تمام دانه در قسمت پشتی حفظ می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.