پزشکی با گلدان میناکاری روی سفال جان بیمار خود را نجات داد

یک تکه فلز و سفال مانند گلدان میناکاری روی سفال را می توان از دو طرف مینا کاری کرد اگر قسمت پشتی لعابی وجود داشته باشد به آن مینای دندانی می گویند میناکاری پیشخوان برای جلوگیری از ترک خوردن قطعات تحت تنش های گرمایش و سرمایش توصیه می شود.

کارخانه های مدرن صنعتی یا میناکاری در مقیاس بزرگ به طور مداوم در حال بهبود فناوری و توانایی کار بزرگ هستند کوره های بسیار بزرگ برای آتش زدن پانل های بزرگ برای اشیایی مانند تابلوها، هنرهای عمومی، وان حمام و موارد دیگر استفاده می شود.

در دپارتمان میناکاری The Crucible، ما تکنیک‌های کاربردی سنتی و تجربی را برای انواع مختلف فلزات آموزش می‌دهیم می توانید یاد بگیرید که اشیایی از جواهرات زیبای کلوزونی گرفته تا مجسمه های فولادی و قطعات دیواری در مقیاس بزرگ بسازید.

استودیوی مجهز ما همه چیزهایی را که برای یادگیری اصول میناکاری نیاز دارید و سپس آن را به سطح بعدی ارتقا می دهد، ارائه می دهد.

گلدان

شما می توانید سفر میناکاری خود را با انجام برخی تحقیقات آنلاین آغاز کنید ریو گراند منابع گام به گام بسیار خوبی در مورد تجهیزات و تکنیک ها دارد و موسسه گوهرشناسی آمریکا (GIA) توضیحات عالی در مورد تکنیک های مختلف میناکاری ارائه می دهد.

انجمن میناکاری تنها سازمان ملی میناکاری، میزبان نمایشگاه ها و کنفرانس های دوسالانه است و گفتگوهای آموزشی آنلاین هفتگی را تولید می کند.

فقط فلزات و آلیاژهای خاصی با مینا ترکیب می شوند مس، نقره، طلا و انواع فولادهای کم یا بدون کربن همگی نمونه هایی از فلزاتی هستند که به خوبی کار می کنند با افزایش فناوری، فرصت بیشتری برای گسترش استفاده از مینا به فلزات دیگر وجود دارد.

لعاب ها با الک کردن ذرات خشک روی سطح فلز یا لایه های لعاب شده قبلی اعمال می شوند پودر مینا را می توان خیس کرد و برای پر کردن فرورفتگی ها یا محفظه ها استفاده کرد این تکنیک گاهی اوقات بسته بندی مرطوب نامیده می شود.

برای پخت در کوره، میانگین دمای پخت بین 1450 تا 1500 درجه فارنهایت است به دلیل گرمایی که هنگام باز شدن درب کوره از کوره می آید، میناکارها باید از دستکش و عینک محافظ استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.