مرکز فروش پارچه سوزنی بیمارستانی در بازار داخل

پارچه سوزنی بیمارستانی نوعی پارچه یکبار مصرف هستند که در بخش خدمات درمانی و پزشکی مورد استفاده کادر درمان قرار می گیرند. به این پارچه ها اصطلاحا پارچه های بدون بافت نیز گفته می شود که هیچ تار و پودی در آنها به کار گرفته نشده است.

مرکز فروش پارچه سوزنی بیمارستانی در بازار داخل

منظور از پارچه سوزنی بیمارستانی چیست؟

منظور از پارچه سوزنی بیمارستانی چیست؟وجود سوراخ های ریز در پارچه های سوزنی سبب اطلاق این نام بر آنها شده است. این گونه پارچه ها امروزه به یکی از پر فروش ترین اقسام پارچه هایی تبدیل شده اند که در بخش درمانی استفاده می شوند.

به دلیل این که حفظ بهداشت و عدم سرایت آلودگی های مختلف و عفونت ها در محیط های بیمارستانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، به همین دلیل تولید پارچه های سوزنی که به آنها پارچه های بدون بافت یا اسپان باند نیز گفته می شود با هدف تامین بهداشت محیط و همچنین کادر درمانی و بیماران صورت می گیرد.
بیشتر بخوانید: پارچه پرده بیمارستانی

یک بار مصرف بودن این منسوجات سبب شده است تا برای درمان های سرپایی از آنها استفاده شود. این پارچه ها در بخش هایی مانند عمل های سرپایی، بخش ام آر آی و قسمت هایی که نیازمند استفاده کوتاه مدت از لباس مخصوص هستند به کار می روند.

این پارچه ها به صورت پرسی تهیه می شوند و هیچ گونه تار و پودی در بافت آنها صورت نگرفته است. به همین دلیل به آنها پارچه های بی بافت نیز گفته می شود.

پارچه های سوزنی در تهیه البسه مختلف بیمارستانی مانند گان، کفش، کلاه، و انواع روانداز و زیر انداز بیمارستانی کاربرد گسترده ای دارند.

قیمت روز پارچه سوزنی بیمارستانی با کیفیت عالی

قیمت روز پارچه سوزنی بیمارستانی با کیفیت عالیبیشتر بخوانید: پارچه بیمارستانی ترگال

کارخانه تولید پارچه های بیمارستانی مرکزی برای تولید انواع و اقسام پارچه هایی است که در بیمارستان ها توسط کادر درمان و بیماران استفاده می شوند.

این مراکز همچنین نوعی مرجع برای دریافت قیمت روز پارچه سوزنی هستند. فروش پارچه سوزنی بیمارستانی عمدتا به تولید کنندگان و دوزندگان لباس بیمارستانی صورت می گیرد.

رنگ های متنوعی از این پارچه مانند رنگ سفید، آبی، صورتی، سبز تولید می شود که هر کدام در یک قسمت از بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند.

به سبب آن که این لباس ها یک بار مصرف می باشند و پس از هر بار استفاده به دور انداخته می شوند، بنابراین نیاز عمده به خرید آنها همواره وجود دارد.

به همین دلیل قیمت روز آنها تابعی از میزان عرضه و تقاضا در آنهاست. مواد اولیه تشکیل دهنده برای تولید این پارچه ها در صورتی که به مقدار زیاد در دسترس باشد و ارزان تهیه شود سبب تهیه و خرید این گونه پارچه ها با قیمت ارزان خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.