مرکز فروش پارچه بیمارستانی با کیفیت در کشور

پارچه بیمارستانی با کیفیت در حال حاضر در نساجی های مختلف کشور تولید شده و روانه مراکز فروش می‌ شود. توجه به ویژگی های انواع پارچه بیمارستانی به خریداران کمک می کند تا راحت تر بتوانند آن چه را که می خواهند انتخاب نمایند.

مرکز فروش پارچه بیمارستانی با کیفیت در کشور

پارچه بیمارستانی با کیفیت چه مشخصاتی دارد؟

پارچه بیمارستانی با کیفیت چه مشخصاتی دارد؟بیشتر بخوانید: پارچه بیمارستانی ترگال

با وجود اینکه پارچه بیمارستانی استفاده های زیادی دارد می توان گفت این محصول در انواع مختلف موجود بوده که یکی از پرکاربرد ترین آن ها پارچه تترون بیمارستانی می باشد.
این نوع پارچه که جزو پرمصرف ترین پارچه های بیمارستانی است، گزینه مناسب برای تهیه لباس های بیمار و پزشکان است.
دقت داشته باشید یکی از مهمترین مشخصات پارچه بیمارستانی تترون، ضد آب ژاول بودن آن و ثبات رنگ پارچه می باشد. همچنین بدن نما نبودن این پارچه از دیگر مواردی است که موجب شده انتخابی مناسب باشد.

دیگر پارچه مناسب برای بیمارستان، پارچه طرح ترگال بوده که استفاده از آن برای لباس بیمار بسیار رونق دارد.
توجه داشته باشید این نوع پارچه بیمارستانی با کیفیت، لازم است به درستی رنگرزی شده تا بعد از شست و شو مکرر کیفیت خود را از دست ندهد.
یکی از مهمترین دلایلی که موجب شده است پارچه ترگال برای بیمارستان ها مناسب باشد تنوع رنگی بی نظیر آن بوده به طوری که این پارچه بیش از ۱۰۰ رنگ داشته و مثلاً پارچه ترگال سفید برای روپوش پرستاری و پزشک و دیگر رنگ های آن برای لباس اتاق عمل کاربرد دارد.

علی رغم آن چه گفته شد یکی دیگر از نکاتی که در خصوص مشخصات کیفی پارچه بیمارستانی باید به آن توجه داشته باشید، بهداشتی بودن این پارچه ها می باشد. از طرفی کیفیت، لطافت، بافت پارچه و گرماژ آن نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد زیرا از آنجایی که این پارچه تماس مستقیم با پوست فرد دارد، باید از مرغوب ترین الیاف بهداشتی تولید شده تا ضد حساسیت باشد و مشکلی برای بیمار یا کادر درمانی به وجود نیاورد.

خرید انواع پارچه بیمارستانی با کمترین قیمت

خرید انواع پارچه بیمارستانی با کمترین قیمتاز دیگر انواع پارچه های بیمارستانی می‌ توان به پارچه فلامنت، پارچه فلامنت پنبه، پارچه ویسکوز ساده و طرحدار، پارچه های ملحفه ای، پارچه های پرده ای و پارچه های برزنتی بیمارستانی اشاره نمود.

حال اگر شما قصد خرید انواع مختلف این پارچه ها را دارید باید بدانید قیمت پارچه بیمارستانی طبیعتاً با توجه به جنس و کیفیت آن متفاوت می باشد و به طبع هر چه پارچه از کیفیت بیشتری برخوردار باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت؛ اما به طور کلی برای خریداران عمده که قصد تهیه مقدار زیادی از انواع پارچه بیمارستانی را دارند، تخفیف های خوبی در نظر گرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.