مرکز فروش پارچه البسه بیمارستانی با قیمت ارزان

پارچه البسه بیمارستانی یکی از پرکاربردترین پارچه های موجود در بازار است که از آن برای درست کردن لباس فرم بیمارستانی، روپوش پرستاران استفاده می شود. انواع مختلف پارچه با کیفیت و قیمت مختلف برای تولید البسه بیمارستانی موجود می باشد که هر مرکز بهداشتی درمانی با توجه به میزان هزینه ای که در اختیار دارد یکی از انواع آن را خریداری می کند. اگر می خواهید با انواع پارچه های موجود در بازار که برای درست کردن لباس های بیمارستانی استفاده می شود آشنا شوید ما را در ادامه مطلب همراهی کنید.

مرکز فروش پارچه البسه بیمارستانی با قیمت ارزان

جنس پارچه البسه بیمارستانی از چیست؟

جنس پارچه البسه بیمارستانی از چیست؟بیشتر بخوانید: پارچه پنبه ای بیمارستانی

همانطور که می دانید بیمارستان مکانی هستند که در آن میکروب های زیادی وجود دارد به همین دلیل لازم است پارچه ای که برای دوخت لباس های مخصوص این مکان استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد. علت آن این امر است که استفاده از لباس های بیمارستانی در این مکان به عنوان وسیله حفاظتی در برابر خطرات به شمار می رود. جنس پارچه ای که برای دوختن لباس های این مکان استفاده می شود ممکن است ترگال ساده، کجراه، فلامنت، برزنت و… باشد و دارای ویژگی ها زیر است:

  • جنس آن به گونه ای است که قابل شستشو می باشد همچنین به ماده ضدعفونی کننده قوی که وایتکس نام دارد حساسیت نداشته و به راحتی بتوان با این ماده آن را شستشو دهیم علت آن این امر است که بسیاری از ویروس، میکروب ها و…با مواد شوینده دیگری به غیر از وایتکس از بین نمی روند.
  • دارای وزن سبک باشد چون افراد مختلف با رنج سنی گوناگون از این محصول استفاده می کنند و راحت بودن در آن مخصوصا برای سالمندان دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

قیمت پارچه البسه بیمارستانی با کیفیت درجه یک

قیمت پارچه البسه بیمارستانی با کیفیت درجه یکبیشتر بخوانید: پارچه پرده بیمارستانی

یکی از مهم ترین سوالات افرادی که قصد خرید عمده انواع پارچه برای لباس های بیمارستانی را دارند این است که قیمت پارچه بیمارستانی در بازار چه مقدار است؟ کارخانه های زیادی در ایران وجود دارد که با استفاده از نخ های مختلف پارچه با جنس های گوناگون را تولید می نمایند هر کدام از این پارچه ها دارای کیفیت مختلفی است که قیمت آن با توجه به برند تولید کننده، نوع نخ مورد استفاده و… متفاوت است‌ به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفت و با توجه به پارامترهای گوناگون قیمت آن نیز متغیر است.

متقاضیان خرید عمده می‌توانند از طریق این مرکز فروش به صورت غیر مستقیم با قیمت انواع مختلف این محصول آشنا شوند و اطلاعات کاملی در خصوص آن بدست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.