مرکز خرید پارچه بیمارستانی درجه یک در تهران

پارچه های بیمارستانی که برای دوخت لباس بیمار و کارکنان بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند، باید بهترین کیفیت را در تولید خود داشته باشند. چرا که باید به عنوان سدی حفاظتی، از انتقال میکروب ها و… از فردی به فرد دیگر جلوگیری کنند و سلامت افراد را تضمین کند. تولید کنندگان در تهران در تلاش اند بهترین و درجه یک ترین انواع پارچه بیمارستانی تهران را به مراکز توزیع عرضه کنند و به این ترتیب بتوانند راهی برای حفاظت بیشتر کارکنان و پرسنل بیمارستان و بیماران را به وجود بیاورند.

مرکز خرید پارچه بیمارستانی درجه یک در تهران

علت استفاده از پارچه مخصوص در بیمارستان چیست؟

علت استفاده از پارچه مخصوص در بیمارستان چیست؟همان طور که گفتیم، بیمارستان محیطی است سرشار از میکروب های بیماری زا و عفونی و به دلیل تعداد زیاد بیماران و افراد ناقل نامشخص، لازم است حفاظت در سطح بالایی صورت گیرد و این حفاظت شامل روپوش پرسنل بیمارستانی و لباس بیماران شود.

بیشتر بخوانید: پارچه سوزنی بیمارستانی

جنس این لباس ها باید از پارچه مخصوص بیمارستان باشد و احتمال انتقال کم ترین بیماری های مسری را داشته باشد. به همین علت باید پارچه های مخصوصی برای البسه بیمارستانی ها تولید شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در تولید پارچه های بیمارستانی به آن توجه شود، انتخاب رنگ هایی است که باعث خستگی و اذیت شدن چشم نگردد. مثلا در انتخاب رنگ های بخش اتاق عمل تا حد امکان از آبی و سبز استفاده می کنند تا با رنگ خون و… تناقض ایجاد شود و جراح را در دیدن دقیق تر راهنمایی نماید.

از ویژگی های دیگر پارچه بیمارستانی، این است که کمترین آسیب را در طول زمان متحمل شود و مقاومت بیشتری در برابر کهنگی و ساییدگی داشته باشد.

قیمت انواع پارچه بیمارستانی در شهر تهران

قیمت انواع پارچه بیمارستانی در شهر تهرانجالب است بدانید پارچه های بیمارستانی مختص به لباس و روپوش نیستند و ملحفه و سایر پارچه های مورد نیاز برای بیماران را هم شامل می شوند.

اگر بخواهیم انواع پارچه بیمارستانی را ذکر کنیم، شامل پارچه های پرده ای و ملحفه ای، پارچه های فلامنت پنبه، پارچه های ترگال ساده و ترگال کجراه، پارچه های برزنتی، پارچه های اسپان باند، پارچه تترون، پارچه های ویسکوز ویسکوز و پارچه اس ام اس می باشند و همه این ها در بازارهای تهران قابل دستیابی و خرید هستند.

جنس این پارچه های بیمارستانی تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن خواهد داشت. پارچه های یکبار مصرف و چند بار مصرف بیمارستانی و نیز پارچه هایی که مقاومتشان در برابر آلودگی و صدمه از ضعیف تا قوی نمره بندی می شود، طیف گسترده ای از قیمت ها را شامل می شود.

قیمت انواع پارچه های بیمارستانی در شهر تهران را می توانید علاوه بر مراجعه مستقیم، از طریق اینترنت و نمایندگی های توزیع آن نیز به دست بیاورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.