مبادله دستکش ظرفشویی جدید با پیت بنزین بسیار رواج دارد

می دانیم که دستکش ظرفشویی جدید اقلام بسیار ارزشمندی هستند آنها با ارزش هستند زیرا به شما اجازه می دهند در برابر آب داغ مقاومت کنید این همان چیزی است که می خواهید ظروف را به درستی بشویید.

درست مانند آن دسته از ما که قبل از یافتن عشق به شکل ظرف سینک، هرگز مکان مناسبی برای نگهداری اسفنج نداشتیم، بهترین دستکش ظرفشویی می تواند مانند یک کشف دیرهنگام و دیررس احساس شود.

آنها با ارزش هستند زیرا هنگام شستن 10 میلیارد ظرفی که در آن مهمانی شب گذشته استفاده کردید، از خشک شدن دستان شما محافظت می کنند.

آنها با ارزش هستند زیرا اگر کاملاً صادق باشیم یک چیز سرگرم کننده و شیک در آنها وجود دارد. به خصوص اگر یک جفت صورتی تند را انتخاب کنید.

دستکش

اما، درست مانند دانه های برف و نوزادان، هیچ دو جفت دستکش ظرفشویی به طور یکسان ساخته نمی شود و ما می خواستیم جفت مناسب را پیدا کنیم.

ما از همان ابتدا متقاعد شده بودیم که دستکش‌های اصلی ما Mamison هستند، برند کره‌ای دستکش‌هایی که ریچل کونگ، مشارکت‌کننده Epi در اینجا به آن علاقه‌مند است.

در واقع، آن دستکش ها ناامید نشدند اما ما به این دستکش‌های کازابلا برتری می‌دهیم، زیرا آن‌ها بهتر به دست‌ها می‌رسند و احساس راحتی می‌کنند. اگر بتوان هر دستکش ظرفشویی را فانتزی نامید، اینها هستند.

دستکش های کازابلا کاملاً دور انگشتان (البته کوچک) پیچیده می شوند این مواد خوب و ضخیم است اما هنوز کاملاً انعطاف پذیر است، بنابراین می توانید با دستان خود مانور دهید تا به راحتی ظروف را بردارید و سطح بافت کمی انگشتان باعث می شود که کار کردن حتی با ظروف شیشه ای ظریف احساس امنیت کند.

دستکش‌ها داخلی صاف و راحت دارند و مهمتر از همه، پس از استفاده از آن‌ها هیچ احساس خشکی و پودری عجیبی روی دست‌های شما باقی نمی‌گذارند.

آنها همچنین به اندازه کافی بلند هستند که بیشتر ساعد یک (فرد کوچکتر) را بپوشانند در نهایت: آنها صورتی هستند و این به طور کمی و غیرقابل انکار سرگرم کننده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.