قیمت انواع پارچه بی بافت بیمارستانی در تهران

لباس های بیمارستانی از پوشش های ضروری هستند که با پارچه های مختلفی دوخته می شوند. پارچه مازراتی بیمارستانی نمونه پر مصرفی از این منسوجات است که بیشتر یکبار مصرف بوده و در طرح و رنگ های مختلفی تهیه می شود. تاروپود آن را نخ و پنبه تشکیل می دهد به همین دلیل مقاومت بالایی دارد. وزنی سبک دارند و دوخت آنها بسیار ساده و راحت است. این پارچه های بی بافت برای البسه بیمار و پرسنل بهترین گزینه هستند. پوشیدن آن ها مانع از نفوذ مایعات و خون به بدن پرسنل می شود. تولید آنها به صورت کاملا بهداشتی بوده و در بسته بندی های استریل در اختیار مراکز درمانی و بیمارستان ها قرار می گیرند.

قیمت انواع پارچه بی بافت بیمارستانی در تهران

مزایای استفاده از پارچه بی بافت بیمارستانی

مزایای استفاده از پارچه بی بافت بیمارستانیاز مزایای پارچه بی بافت می توان به وزن کم و مقاومت بالا اشاره کرد. تنوع رنگی در آن ها بسیار بالا بوده و هر پرسنل می توانند رنگ مجزایی داشته باشند. چروک نمی شوند و شست و شوی آسانی دارند. رنگ آنها ثابت بوده و در زمان شستن با مواد شیمیایی دچار رنگ رفتگی و پوسیدگی نمی شوند. از دیگر مزایا می توان به ضد حساسیت بودن و ضد آب بودن پارچه ملحفه ای اشاره کرد به همین دلیل پوست دچار آسیب نمی شود.

قیمت آنها مناسب بوده و برای دوخت لباس های بیمارستانی در حجم بالا بهترین گزینه هستند. از لحاظ جنس این پارچه پنبه ای بسیار مقاوم و بادوام هستند. به راحتی روی بدن قرار می گیرند و بدن نما نمی باشند. گرماژ این منسوجات متفاوت بوده و به همین دلیل هر کدام کارایی مختص به خود را دارند.

نمایندگی فروش پارچه بی بافت بیمارستانی در تهران

نمایندگی فروش پارچه بی بافت بیمارستانی در تهران

نمایندگی با فروش پارچه بی بافت بیمارستانی در تهران توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را تامین کند. این پارچه داکرون به صورت متری و طاقه ای و کیلویی به فروش می رسند و مشتری می تواند مطابق با نیاز و مصرف خود خرید را انجام دهد.

زمانی که فروش به صورت طاقه ای و کیلویی انجام می شود نرخ مناسب تری دارد به همین دلیل مراکزی که در زمینه دوخت لباس های بیمارستانی فعالیت دارند بیشتر فروش در حجم بالا انجام می دهند.

نمایندگی در امر فروش نقش اساسی دارد. این مرکز بهترین محصول را به صورت عمده و با نرخی ارزان از تولیدی خریداری کرده و خود نیز با نرخی مناسب به بازار عرضه می کند و در رفع نیاز مصرف کنندگان نقش اساسی دارد. شرکت ها برای گسترش و فروش بیشتر به این مراکز نیاز ضروری دارند تا محصول به سرعت به دست مشتی برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.