قابلمه چدنی نالینو که موجب طلاق دو زوج شد

قابلمه چدنی نالینو لعاب دار چدنی است که دارای لعاب مینای زجاجیه ای روی سطح آن است ادغام لعاب با چدن از زنگ زدگی جلوگیری می کند، نیاز به چاشنی فلز را از بین می برد و امکان تمیز کردن کامل تر را فراهم می کند.

چدن لعابی برای پخت آهسته و طعم دادن به غذاها عالی است علاوه بر این، رنگدانه های کادمیوم مورد استفاده در فرآیند میناکاری در برابر دمای 1652-2336 درجه فارنهایت (900-1280 درجه سانتیگراد) مقاوم هستند و می توانند رنگ های پر جنب و جوش تولید کنند.

در حالی که چدن با روکش لعاب دار مسائل مربوط به چاشنی و تمیز کردن چدن خالی را ندارد سبک مشابه چدن با روکش مینا می تواند سه یا چهار برابر همتای چدنی خود قیمت داشته باشد.

برای کسانی که به دنبال کاهش آهن در رژیم غذایی خود هستند، چدن لعابی، شسته شدن آهن غذایی را به غذا محدود می کند.

قابلمه

با این حال، برخی از مزایای چدن لخت، مانند توانایی مقاومت در برابر حرارت شدید و مقاومت در برابر چسبندگی، از طریق میناکاری از بین می رود.

علاوه بر این، اگر تابه بیفتد، بیش از حد گرم شود یا آب سرد به یک قابلمه داغ اضافه شود، ممکن است روکش مینای دندان خرد شود.

یک ماهیتابه چاشنی دار دارای یک پوشش مقاوم در برابر چسب است که توسط روغن ها و چربی های پلیمریزه شده ایجاد شده است.

چاشنی فرآیندی است که در آن لایه‌ای از چربی حیوانی یا روغن گیاهی اعمال می‌شود و روی ظروف چدنی یا فولادی کربنی پخته می‌شود.

چاشنی چدنی مناسب از ظروف پخت و پز در برابر زنگ زدگی محافظت می کند، سطحی نچسب برای پخت و پز فراهم می کند و تعامل غذا با آهن ظرف را کاهش می دهد.

تابه های چدنی با پوشش لعابی از زنگ زدگی جلوگیری می کنند اما ممکن است در برخی موارد نیاز به چاشنی داشته باشند.

ماهی تابه چاشنی شده را نباید در ماشین ظرفشویی معمولی قرار داد در حالی که برخی از نویسندگان مواد غذایی توصیه می کنند از استفاده از مواد شوینده برای تابه های چاشنی استفاده نکنید، آزمایشات انجام شده توسط American Test Kitchen نشان داد که مقادیر کم صابون به چاشنی آسیب نمی رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.