فروش پارچه شمعی بیمارستانی به صورت مستقیم

یکی از پارچه های پر‌مصرف و بادوام بیمارستانی پارچه شمعی است. پارچه شمعی بیمارستانی به صورت ساده و طرح دار موجود می باشد. رنگهای استفاده شده در تولید این نمونه از پارچه رنگهای شاد و روشنی بوده و استفاده از این پارچه ها در محیط بیمارستان موجب ایجاد روحیه کادر درمانی، بیماران و سایر پرسنل می‌گردد. پارچه شمعی اغلب برای دوخت لباسهایی که در زمان های بحرانی توسط کادر بیمارستان پوشیده می‌شود بسیار مناسب است. جنس این کالای بیمارستانی از الیاف باکیفیت و مرغوبی مانند پنبه بدست می آید. جهت آشنایی با دیگر ویژگی های این محصول به ادامه مطلب توجه فرمائید.

فروش پارچه شمعی بیمارستانی به صورت مستقیم

پارچه شمعی بیمارستانی چه کاربردی دارد؟

پارچه شمعی بیمارستانی چه کاربردی دارد؟پارچه های شمعی از جهات خاصی در بیمارستان مورد مصرف قرار می گیرند. کاربرد پارچه شمعی در بیمارستان متداول می باشد. این پارچه ها برای دوخت انواع البسه های ایزوله بیمارستان مانند: گان و روپوش بیشترین میزان استفاده را دارند.

رنگ بندی این مدل از الیاف بیمارستانی غالبا سفید، آبی، سبز و صورتی می‌باشد. جنس محکم و بادوامی دارند مدت طولانی نیز می توان از آنها استفاده نمود.

پارچه شمعی چه خصوصیاتی دارد؟

در مورد خصوصیات این محصول باید گفت پارچه شمعی چون از الیاف و رنگهای طبیعی تولید شده اند در برابر حرارت مقاوم و فاقد ایجاد لک هستند. لباسهای تولید شده از این پارچه ها به جهت خاصیت آنتی باکتریالی که دارند مانع از نفوذ میکروب و باکتری به قسمت زیرین و یا پوست بدن می‌شوند. مهم ترین ویژگی پارچه شمعی بارانی قیمت ارزان آن است که باعث شده تا بیشتر متقاضیان به صورت عمده این محصول را خریداری نمایند.

متریال قیمت گذاری این محصول با دیگر پارچه یکسان بوده و براساس مولفه هایی چون ابعاد، کیفیت، ضخامت، مارک تولید کننده و متراژ خرید پارچه شمعی توسط افراد این قیمت گذاری معین می شود.

بهترین مرکز خرید انواع پارچه شمعی بیمارستانی

بهترین مرکز خرید انواع پارچه شمعی بیمارستانیگروه های مختلفی در کشور وجود دارند که از پارچه شمعی بیمارستانی استفاده می کنند و از جمله خریداران اصلی این محصول محسوب می شوند.

انواع پارچه شمعی نارک در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در دسترس بوده و افراد متقاضی می توانند به روشهای مختلفی آن را تهیه کنند.
این مجموعه بعنوان یک مرکز فروش معتبر علاوه بر فروش حضوری انواع این پارچه های بیمارستانی به شکل غیرحضوری و از طریق سایت آماده ارائه خدمات به شما خریداران محترم در اقصی نقاط کشور می باشد.

کیفیت پارچه های شمعی که توسط صنعتگران داخلی تولید می‌شود در مقایسه با نمونه های خارجی آن مرغوبیت بیشتری دارند. کاتالوگ بهترین نمونه های پارچه شمعی تولید داخل را می‌توانید در ابتدای همین سایت مشاهده کرده و سپس در صورت جلب رضایت آنرا برای خود سفارش دهید‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.