ظروف مسی میناکاری اصفهان با ترکیب طلا به ملکه انگستان پیشکش شد

ظروف مسی میناکاری اصفهان نه تنها اجاق گاز شما را شیک می کند بلکه هنگام آشپزی به شما کمک می کند مس به عنوان یک فلز، یکی از بهترین هادی های گرما است: به سرعت گرم می شود و گرم می ماند و باعث توزیع یکنواخت گرما می شود، و بهترین قسمت این است پخت یکنواخت غذای شما.

این به این معنی است که دیگر هیچ لکه سوخته ای وجود ندارد دیگر سوزاندن وجود ندارد شما کنترل بیشتری روی همه چیز دارید.

و در حالی که شما را در اختیار داریم، شایعه‌ای را که می‌خواهیم رد کنیم مس برای پختن در آن 100% ایمن است، تا زمانی که با فلز دیگری غیر واکنش‌پذیر پوشانده شود و اکثر ظروف مسی اینطور هستند.

معمولاً آسترهای ساخته شده از نیکل، قلع یا فولاد ضد زنگ را خواهید یافت هر چیزی و همه چیز را در این تابه ها بریزید روکش فلزی شما و غذایتان را ایمن نگه می دارد.

ظروف

انواع خاصی از ظروف مسی مانند کاسه‌های سفیده تخم‌مرغ و تابه‌های مربا وجود دارند که در واقع از ویژگی‌های واکنش‌پذیر مس برای انجام کار خود استفاده می‌کنند پروتئین‌های موجود در سفیده تخم‌مرغ را تثبیت می‌کنند و به سرعت به تغییرات دما واکنش نشان می‌دهند.

دقت بیشتر در حین پخت مرباهایتان به ترتیب به همین دلیل، آنها با فلز غیر واکنشی پوشانده نمی شوند اما طبق دستور پخت با آنها بی خطر هستند.

به ظروف مسی میناکاری خود اعتماد کنید مس ده گانه فلزات است آماده انجام هر کاری که از آن بخواهید، بدون هیچ زحمتی است.

از آنجایی که با حرارت بسیار کارآمد است، معمولاً نیازی به استفاده از شعله زیاد یا پیش گرم کردن قبل از پخت نیست حرارت خود را متوسط نگه دارید و اجازه دهید تابه بقیه کار را انجام دهد.

اگر به طور تصادفی نسبت به گرما کمی بی تاب شدید و شعله را روشن کردید، ممکن است تغییر رنگ رخ دهد اگر این اتفاق بیفتد، نگران نباشید، فقط یک پاک کننده مس رایت (یا براسو) و کمی گریس آرنج در آینده شما وجود خواهد داشت.

درست نیست! یکی از اسطوره های بزرگ ظروف مسی میناکاری  این است که مراقبت از آنها دشوار است ما در حال رد کردن آن، در اینجا و در حال حاضر دیگ‌های مسی طوری ساخته می‌شوند که دوام بیاورند برای جوشاندن، تفت دادن و پختن با بهترین آنها  و از طرف دیگر زنده بیرون می‌آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.