شیشه پنجره ساختمان که هیچ وقت کثیف نمی شود

هنگام تحقیق در مورد انواع مختلف پنجره ها و شیشه پنجره ساختمان جایگزین برای خانه خود، ممکن است از تعداد گزینه های موجود شگفت زده و غافلگیر شوید.

با فناوری امروزی، طیف گسترده‌ای از شیشه‌های پنجره برای قرار دادن در قاب پنجره خانه شما در دسترس است همه کارایی و قابلیت اطمینان را برای مقاومت در برابر ضربه بهتر، بهره‌وری انرژی بهبود یافته، حفظ حرارت بهتر و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ارائه می‌دهند.

اما چه نوع شیشه ای برای پنجره ها استفاده می شود هر کدام برای چه استفاده می شود و چگونه می توانید تعیین کنید کدام راه حل برای نیازهای روزانه و بودجه شما مناسب است؟

شیشه

برای محدود کردن گزینه‌های درج شیشه‌ای خود، محل قرارگیری خود، آب و هوای معمولی منطقه و موادی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارند را در نظر بگیرید.

تصمیم بگیرید که آیا به شیشه ای با استحکام و دوام بهتر نیاز دارید، آیا می خواهید بازده انرژی کلی خانه خود را بهبود بخشید یا می توانید از صرفه جویی در هزینه های سالانه گرمایش و سرمایش سود ببرید.

در حالی که انواع مختلفی از شیشه برای انتخاب وجود دارد، شش نوع رایج شیشه پنجره که باید برای خانه خود در نظر بگیرید عبارتند از:

برای بسیاری از پنجره‌های استاندارد و پایه، آنها با درج‌های شیشه‌ای آنیل شده نصب می‌شوند که به نام‌های شفاف شیشه‌ای نیز شناخته می‌شوند این نوع شیشه برای تعویض پنجره های مقرون به صرفه گزینه خوبی است.

شیشه آنیل شده استحکام یا تمپر نشده است، بنابراین به اندازه کافی از فضای داخلی شما در برابر بیرون محافظت می کند، اما در صورت شکستن به قطعات بزرگ تبدیل می شود.

از آنجایی که با هیچ ویژگی اضافی ساخته نشده است، به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی یا محافظت از وسایلتان در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.