خرید پارچه برزنت بیمارستانی با نازلترین قیمت

پارچه برزنت بیمارستانی کاربردهای خاص خود را در محیط بیمارستان دارا است. برزنت نوعی پارچه انعطاف پذیر، نرم و ضد آب است که از ورود و انتشار میکروب ها جلوگیری می نماید. با خرید پارچه برزنت بیمارستانی، در نازلترین قیمت از تخفیفات ویژه نیز  برخوردار شوید. قیمت پارچه برزنت با توجه به کیفیت بالای آن ارزان و مقرون به صرفه است. 

خرید پارچه برزنت بیمارستانی با نازلترین قیمت

علت استفاده از پارچه برزنت بیمارستانی چیست؟

علت استفاده از پارچه برزنت بیمارستانی چیست؟پارچه بیمارستانی برزنتی فواید و خصوصیات خاص خود را دارد، به همین دلیل در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله فواید و علت های استفاده از این پارچه در بیمارستان عبارتند از:

  1. پارچه برزنت خاصیت غیر قابل نفوذی دارد و مانع از عبور هر گونه آلودگی ها و ترشحات فرد بیمار از جمله ادرار و مدفوع می شود.
  2. برای بیمارانی که نمی توانند جلوی ادرار خود را بگیرند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. از ضخامت بالایی برخوردار است و مایعاتی مانند آب و خون نمی تواند از این لایه عبور کند، به همین دلیل برای استفاده در محیط بیمارستان پارچه بسیار مناسبی است.
  4. پارچه ها معمولا رنگ سبزی دارند که علاوه بر مزیت هایی که گفته شد، موجب ایجاد شادابی در فرد بیمار می گردد. به خصوص در بخش کودکان بهتر است از روپوش های رنگی استفاده گردد. البته برای کادر اتاق عمل رنگ آبی آن مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد دچار تنگی و انقباضات چشمی نشوند. 
  5. این پارچه اجازه عبور هیچ گونه گرد و غبار و رطوبت را نمی دهد و از همین رو پارچه مناسبی برای تهیه روپوش می باشد. به همین دلیل افرادی مانند پزشکان، پرستاران از این نوع جنس روپوش ها استفاده می کنند.
  6. جنس برزنت لباس ها به راحتی قابل شست و شو هستند و اتو کردن آن ها کار آسانی می باشد.
  7. به دلیل ضخامت بالایی که دارند، مقاوم می باشند و در طولانی مدت کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهند. 
  8. پارچه های برزنت به دلیل انعطاف فوق العاده ای که دارند، موجب می شوند تا پزشکان و پرستاران به خوبی حرکت کنند و حالت دست و پاگیری ندارند.

فروش ویژه پارچه برزنت بیمارستانی با کیفیت عالی

فروش ویژه پارچه برزنت بیمارستانی با کیفیت عالیپارچه برزنت بیمارستانی با کیفیت عالی و تخفیفات بی نظیر به فروش می رسد. این نوع لباس ها مخصوص استفاده پزشکان، پرستاران، مجموعه اتاق عمل، بخش خدمات، دندان پزشکی و … مورد استفاده قرار می گیرد و جزء بهترین پوشش های کادر درمانی به شمار می رود. تهیه لباس هایی با کیفیت از جنس مرغوب یکی از اصول اولیه رعایت حقوق افراد است. 

به دلیل ویژگی هایی که از انواع پارچه های برزنت در بخش بالا گفته شد، این نوع پارچه ها را به عنوان رو تختی، در بیمارانی که حال وخیمی دارند، نیز می توان استفاده نمود.

فروش ویژه پارچه برزنت مخصوص افرادی است که در درمانگاه ها، داروخانه ها، بیمارستان ها، بهداری ها و … فعالیت می کنند. با تهیه عمده این محصول پر کاربرد، به صورت عمده، در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.