حوله تن پوش hobby به عنوان یادگاری برای مشتریان استخر

من همیشه فکر می کنم هیچ چیز بهتر از داشتن یک حوله تن پوش hobby پف دار و خشک در حمام نیست که به شما احساس سلطنت کند.

اما آیا می دانستید که در واقع انواع مختلفی از حوله تن پوش برای مصارف مختلف ساخته شده اند؟ علاوه بر این، در حالی که ما معمولاً حوله را با حمام یکی می‌دانیم، انواع مختلفی از حوله‌ها در سراسر خانه و جاهای دیگر استفاده می‌شود.

حوله تن پوش در سبک ها، پارچه ها و برای مصارف مختلف موجود هستند از لمس ظریف تزئینی یک حوله دستی که به خوبی قرار می گیرد تا گرمای آرامش بخش یک حوله حمام تمیز، یک حوله حمام خوب می تواند ظاهر و احساس اتاق را بهبود بخشد.

علیرغم اینکه می‌دانستم برای هر منظور حوله‌های جداگانه‌ای وجود دارد، همیشه تقریباً برای همه چیز از یک حوله تن پوش استفاده می‌کردم تا اینکه متوجه شدم چه اشتباه بزرگی بود حتی ممکن است تعجب کنید که بدانید به حوله های حمام متفاوتی نیاز دارید، حتی اگر یک روپوش حوله ای داشته باشید.

حوله

حوله تن پوش شاید ابتدایی ترین نوع حوله ای باشد که همه باید داشته باشند.این حوله ای است که به محض خروج از حمام یا حمام برداشته می شود.

اندازه حوله های حمام معمولاً 27 × 52 اینچ یا 30 × 58 اینچ است. بنابراین، اگر می خواهید با حوله های زیادی کار کنید، اندازه بزرگتر ممکن است راه حلی باشد.

من همچنین احساس می کنم که یک تجربه حمام لذت بخش تا حد زیادی توسط حوله ای که بعد از دوش گرفتن استفاده می کنم تعیین می کند.

در نتیجه، اگر از حوله تن پوش اشتباه استفاده کنید، ممکن است از این تجربه لذت نبرید. آن را دور بدن خود می پیچید و فوراً خود را خشک می کنید حوله های حمام در انواع پارچه ها از جمله کتان، مخلوط پنبه-پلی استر، بامبو و پنبه موجود هستند.

اگرچه حوله‌های حمام به اندازه ملحفه‌های حمام نیستند، اما می‌توانند فوق‌العاده باشند، به خصوص اگر به درستی تمیز شوند و خشک شوند.

پنبه مصری، سوپیما و مخصوص Hygro نرم، مجلل و فوق العاده جاذب هستند در حالی که پنبه ترکی یا پایه به سرعت خشک می شود، سبک وزن است و به راحتی قابل حمل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.