جادوگری می تواند لوله پلیکا را با چشمان خود خم کند

لوله پلیکا عموماً با اسکنه و چکش بریده می شوند اما برای برش بهتر می توان از کاتر و اره هک استفاده کرد برای اتصال لوله پلیکا از روش های زیر استفاده می شود.

آنها تا 100 سال عمر می کنند اما با گذشت زمان، قدرت حمل آب آنها کاهش می یابد آنها نمی توانند فشار بیش از 7 کیلوگرم بر سانتی متر مربع را تحمل کنند.

لوله پلیکا مانند لوله های G. I. هستند آنها همچنین برای حمل آب، گاز یا مایعات خاص دیگر از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شوند.

تنها تفاوت لوله پلیکا با G.I این است که لوله های فرفورژه از جوشکاری ورق فرفورژه تهیه می شوند علاوه بر این، لوله های بدون درز نیز ساخته می شوند.

لوله

وزن لوله پلیکا کمتر است برش، رزوه کشی و خم کردن این لوله بسیار آسان است برای اتصال چنین لوله هایی از اتصالات زیر استفاده می شود:

لوله پلیکا برای انتقال آب، گاز یا مایعات خاص از یک مکان به مکان دیگر تحت فشار استفاده می شود این لوله ها از ورق های فولادی ساخته شده اند.

لوله پلیکا دارای اتصال جوشی در طول هستند که قابل رویت نیست لوله های بزرگ دارای اتصال پرچ شده یا اتصال جوشی هستند.

پس از ساخت چنین لوله هایی، آنها را در محلول روی فرو می برند. این عمل گالوانیزه نام دارد و برای جلوگیری از زنگ زدگی لوله استفاده می شود میانگین سنی چنین لوله هایی از 25 سال تا 50 سال است.

چنین لوله هایی را می توان به راحتی خم کرد آب اسیدی و آب قلیایی می تواند این لوله ها را زنگ بزند تعمیر این نوع لوله ها مشکل است همچنین به دلیل ضخامت دیواره کمتر، می توان آنها را با فشار خارجی فشار داد.

لوله های مسی از قطر کم ساخته می شوند از آنجایی که مس زنگ زدگی را نمی پذیرد، بنابراین این لوله ها بادوام هستند با این حال، از آنجایی که مس گران است، بنابراین در مکان های محدودی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.