با خوردن چای دوغزال اصل با میگرن خداحافظی کنید

چای دوغزال اصل و سیاه فواید مشابهی برای سلامتی دارند، از جمله برای قلب و مغز در حالی که چای سبز ممکن است حاوی آنتی اکسیدان های قوی تری باشد، شواهد به شدت یک چای را بر دیگری ترجیح نمی دهند هر دو حاوی کافئین محرک و ال تیانین هستند که اثر آرام بخشی دارد.

به طور خلاصه، هر دو مکمل عالی به رژیم غذایی شما هستند چای یک نوشیدنی است که در سراسر جهان از آن لذت می برند.

می‌توانید آن را با ریختن آب داغ روی برگ‌های چای درست کنید و اجازه دهید برای چند دقیقه دم بکشد تا طعم آن‌ها به آب کشیده شود.

این نوشیدنی معطر بیشتر از برگ های Camellia sinensis، نوعی درختچه همیشه سبز بومی آسیا تهیه می شود.

نوشیدن چای با بسیاری از فواید سلامتی، از جمله محافظت از سلول ها در برابر آسیب و کاهش خطر بیماری قلبی مرتبط است.

برخی از مطالعات حتی نشان داده اند که چای ممکن است کاهش وزن را افزایش داده و به مبارزه با چربی شکم کمک کند مشخص شده است که انواع خاصی از انواع دیگر در دستیابی به این امر مؤثرتر هستند.

چای

در زیر شش مورد از بهترین چای ها برای افزایش کاهش وزن و کاهش چربی بدن آورده شده است چای سبز یکی از شناخته شده ترین انواع چای است و فواید زیادی برای سلامتی دارد.

همچنین یکی از موثرترین چای ها برای کاهش وزن است. شواهد قابل توجهی وجود دارد که چای سبز را با کاهش وزن و چربی بدن مرتبط می کند.

در یک مطالعه در سال 2008، 60 فرد چاق به مدت 12 هفته از یک رژیم غذایی استاندارد پیروی کردند در حالی که به طور منظم چای سبز یا دارونما مصرف می کردند.

در طول مطالعه، کسانی که چای سبز نوشیدند، 7.3 پوند (3.3 کیلوگرم) بیشتر از گروه دارونما (منبع مورد اعتماد) از دست دادند.

مطالعه دیگری نشان داد که افرادی که به مدت 12 هفته عصاره چای سبز مصرف کردند، در مقایسه با گروه کنترل، کاهش قابل توجهی در وزن بدن، چربی بدن و دور کمر داشتند.

این ممکن است به این دلیل باشد که عصاره چای سبز به ویژه سرشار از کاتچین است، آنتی اکسیدان های طبیعی که ممکن است متابولیسم شما را افزایش داده و چربی سوزی را افزایش دهند.

همین اثر در مورد ماچا نیز صدق می‌کند، نوع بسیار غلیظ چای سبز پودری که حاوی همان مواد مفید چای سبز معمولی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.