با خرید کفش چرم مردانه ایتالیایی به کل دنیا سفر کنید

بسیاری از ما قدردانی و تحسین واقعی کفش چرم مردانه ایتالیایی خوش‌دوخته و زیبا، تمایل شدید به داشتن جدیدترین کفش‌های رویاهایمان را که در ویترین مغازه‌ها دیده می‌شود.

برخی از آن‌ها را فقط یک بار می‌پوشیم اگر چنین باشد و عدم وجود دلیل در پرداخت مبالغ اخاذی این یک داستان بی پایان است و ما آن را می دانیم.

کفش‌های جدید هر فصل ظاهر می‌شوند و به نظر می‌رسد که حلقه گمشده در کمد لباس‌های ما هستند بله، اعتراف می کنم و به مجموعه کفش هایم افتخار می کنم.

در سال 2001 ایملدا مارکوس از فیلیپین موزه ای را برای نمایش هزاران کفش خود افتتاح کرد مانند ایملدا، مجموعه کفش‌های من به‌طور خطرناکی خارج از محدوده کمد من گسترش می‌یابد اما لذت بصری بی‌نظیری را برایم به ارمغان می‌آورد و احساس خواستنی بودن را وقتی روی پاهایم می‌روم.

کفش

لذت و میل در این برنامه به کفش اختصاص داده شده است در اینجا قدرت های اغوا کننده کفش های زنانه از طریق جذابیت مردانه به پای کفش پوشیده و همچنین از طریق شیفتگی زنانه به شی واقعی شیک بررسی می شود.

بنابراین، یک تبلیغ کفش در اوایل قرن بیستم از گالری لافایت، مقدمه ای مناسب برای وسوسه کردن حواس ما است مادام داولنوی، نویسنده رمان‌های تاریخی، کتاب‌های سفر و افسانه‌ها، در روایت‌های خود از وقایع و رسوایی‌های دربار اسپانیا در قرن هفدهم، رفتار متهورانه دون خوان د تاسیس و پرالتا، کنت ویلا مدیانا را بازگو می‌کند.

کنتی که شیفته ملکه الیزابت اسپانیا بود، طرح وقوع آتش سوزی را در حین اجرای تئاتری که ملکه در آن حضور داشت، طراحی کرد. با تظاهر به نجات حاکم، او را در آغوش خود برد.

هنگامی که کنت در مکانی امن زیر یک پلکان کوچک قرار گرفت تحت تأثیر اشتیاق خود، کمی آزادی عمل کرد و یک سوء استفاده غیرقابل تصور را انجام داد آزادی غیرقابل تصوری را از خود گرفت و پای ملکه را لمس کرد.

به گفته مامان داولنوی، بی احتیاطی او مورد توجه قرار نگرفت و کنت بلافاصله پس از آن در دست دادگاه درگذشت.

اگرچه این حادثه در قرن هفدهم اسپانیا روی داد، اما ویژگی‌های حکایتی آن از جاذبه پا، تجاوز و در نهایت مجازات در توطئه‌های ادوین اس. پورتر، کارمند کفش همجنس‌گرا و مارسل فابر بازتاب یافته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.