با خرید خیارشور شیشه ای یک و یک به کل دنیا سفر کنید

فواید خیارشور شیشه ای یک و یک فراتر از طبیعت با طراوت آن است با پوست نازک و گوشت غنی از رطوبت، این میوه های سبز رنگ و بلند متعلق به خانواده Cucurbitaceae هستند که شامل کدو، کدو سبز و خربزه نیز می شود.

بهتر است از آنها به صورت خام در تابستان، به عنوان اسموتی، آب میوه، سالاد و ساندویچ استفاده کنید.

این ها همچنین برای همراهی های طراوت به شکل رایتا و چاتنی ایجاد می کنند! خیار یکی از قدیمی ترین محصولات کشت شده است که گمان می رود منشا آن در شبه قاره هند باشد.

با محتوای بالای آب و کالری کم، افزودنی سالم به هر رژیم غذایی و برنامه غذایی ایجاد می کند! در این مقاله تمام جزئیات بیشتر در مورد خیار و فواید بسیار آن را خلاصه کرده ایم!

خیار را در مخلوط کن پوره کنید و سپس سایر مواد را به آن اضافه کنید سپس یک لایه از ماسک را روی پوست مرطوب بمالید و بگذارید پنج دقیقه بماند.

ماسک باقیمانده را یک یا دو بار دیگر به مدت 15 تا 20 دقیقه ادامه دهید پس از خشک شدن، آن را با آب ولرم بشویید آن را با پاشیدن آب سرد به صورت خود ادامه دهید تا منافذ پوست شما بسته شود.

ماسک های صورت حاوی آب خیار برای سفت شدن پوست مفید هستند.

توجه: مالیدن خیار تازه به مدت 2 تا 3 دقیقه و سپس ماسک یخ می تواند در جوانسازی پوست استفاده شود.

همیشه از آب لیمو رقیق شده برای جلوگیری از تحریک پوست استفاده کنید همچنین، اگر پوست خشک و بسیار حساسی دارید، حتما قبل از استفاده از ژل آلوئه ورا روی صورت خود یک پچ تست انجام دهید تا از هرگونه واکنش نامطلوب جلوگیری کنید.

اسید اسکوربیک و اسید کافئیک موجود در خیار میزان احتباس آب را کاهش می‌دهد که به نوبه خود تورم و پف دور چشم را کاهش می‌دهد. خیار به راحتی می تواند پف چشم شما را کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.