بازار فروش پارچه ترگال کجراه با قیمت ارزان

پارچه ترگال کجراه یکی از مقاوم ترین و زیباترین نوع از پارچه ها است. قیمت پارچه ترگال کجراه بسیار مناسب می باشد، این نوع پارچه فوق العاده باکیفیت و مستحکم جهت فرم های پرسنلی، فرم مدارس، لباس فرم بیمارستان، تولید ملحفه، جهت دوختن زیباترین لباس ها و بسیاری کاربرد های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه ترگال در دو نوع ساده و کجراه به بازار فروش عرضه می شود و دارای بیش از هفتاد و پنج رنگ می باشد.

بازار فروش پارچه ترگال کجراه با قیمت ارزان

منظور از پارچه ترگال کجراه چیست؟

منظور از پارچه ترگال کجراه چیست؟پارچه ترگال کجراه یکی از مرغوب ترین نوع پارچه های ویسکوز می باشد که دارای ماهیت گیاهی و سلولزی است و تنفس پوستی عالی در بدن ایجاد می کند.

پارچه ترگال کجراه با وزن دویست و هشتاد گرم و پارچه ترگال ساده با وزن دویست و چهل گرم به بازار عرضه می گردد. به طور واضح تر در یک متر پارچه ترگال ساده و کجراه به عرض صد و پنجاه سانتی متر به ترتیب دویست و چهل و دویست و هشتاد گرم وزن را دارا می باشد.

امروزه انواع متعددی از پارچه های ترگال در رنگ بندی و جنس های متنوع در کارخانه های مدرن و پیشرفته در اکثر شهرهای های کشور ایران تولید شده و با بهترین مرغوبیت روانه نمایندگی های فروش در اقصی نقاط شهر ها می شود.

خرید انواع پارچه ترگال کجراه با بهترین قیمت

خرید انواع پارچه ترگال کجراه با بهترین قیمتدر شهر های معروفی از کشور آیران با کیفیت ترین برند پارچه ترگال در شرکت های تولیدی با به کارگیری بهترین نوع مواد اولیه تولید و تهیه شده و به نمایندگی های فروش در سراسر کشور ارسال می گردد.

پارچه ترگال انواع مختلفی دارد و پارچه ترگال مانتویی و مجلسی، فرم مدارس، لباس کار و بسیاری دیگر در نهایت کیفیت به مشتریان عرضه می گردد.

پارچه ترگال دو نوع ساده و کجراه در بازار وجود داشته که نوع کجراه آن مستحکم تر بوده و برای مشاغل سخت مورد استفاده قرار می گیرد. ترگال ساده کمی نازک تر و سبک تر بوده و برای استفاده های متنوعی خریداری می شود

این پارچه جهت تهیه انواع روپوش های پزشکی، لباس های فرم بیمارستانی، فرم مدارس، فرم نانوایی ها، کارگاه ها، مانتو و شلوار شیک و خوش ایست با کیفیت عالی و عمر طولانی عرضه می گردد.

پارچه ترگال در سایر پارچه فروشی ها موجود می باشد و فروش پررونقی را ایجاد کرده و هم چنین صادرات پر سودی را موجب شده است.

بهترین نوع پارچه برای افراد شاغل و پزشک و کارمند و قشر مختلف جامعه می تواند همین پارچه ترگال باشد زیرا در اثر شست و شوی مداوم این پارچه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و چروک نمی شود و نیاز به اتو مداوم و همیشگی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.