استفاده از حنا هندی مشکی برای مو موجب بازگشت حافظه می شود

اگرچه اکثر مردم تاثیر حنا هندی مشکی برای مو را با رنگ کردن آن مرتبط می دانند اما ممکن است نقش های زیادی در آن قسمت از بدن ما نیز ایفا کند.

حنا ممکن است استحکام مو را افزایش دهد و بنابراین می تواند رنگی مطمئن باشد که به طور دائم بر سلامت فولیکول های ما تأثیر نمی گذارد.

ممکن است به مهر و موم شدن کوتیکول مو، جلوگیری از شکستن و افزایش درخشندگی و ظاهر مو کمک کند همچنین ممکن است به جلوگیری از شوره سر کمک کند.

برای افرادی که از ریزش مو یا طاسی رنج می برند، حنا ممکن است از این اتفاق جلوگیری کند مخلوط سنتی این است که آب یا روغن حنا را در کشک ریخته و سپس آن را با موهای خود مخلوط کنید، زیرا ممکن است کارایی درمان را افزایش دهد.

مردم اغلب حفظ ناخن های سالم را فراموش می کنند، اما کوتیکول ها و فضای زیر ناخن مکان های اصلی برای عفونت و حضور باکتری ها هستند.

حنا

بنابراین، درمان ناخن با حنا ممکن است یک انتخاب عاقلانه باشد. نوشیدن آبی که برگ ها در آن خیس شده اند ممکن است به جلوگیری از ترک خوردن ناخن ها و کاهش التهاب کمک کند. استفاده مستقیم از ضماد روی بستر ناخن ممکن است تحریک، درد و عفونت در بستر ناخن را برطرف کند.

اگرچه ظرفیت آنتی اکسیدانی حنا به طور گسترده مورد مطالعه قرار نگرفته است، اما این روغن ممکن است قابض باشد، که باعث شده برخی افراد از آب و روغن آن بر روی پوست برای کاهش علائم پیری و چین و چروک و همچنین ظاهر ناخوشایند جای زخم استفاده کنند.

سایر لک ها این با اثرات ضد ویروسی و ضد باکتریایی احتمالی که می تواند از بزرگترین اندام بدن، پوست محافظت کند، تکمیل می شود!

یکی از قابل توجه ترین کاربردهای حنا، امکان محافظت از پوست در برابر عفونت ها و رفع التهاب است می‌توان آن را برای نسل‌ها روی سوختگی‌ها، زخم‌ها و خراش‌ها اعمال کرد، نه تنها به این دلیل که ممکن است یک لایه محافظ در برابر عوامل بیماری‌زا و مواد خارجی اضافه کند، بلکه ممکن است توانایی خنک‌کنندگی طبیعی داشته باشد که گرما را از پوست می‌کشد.

این ممکن است آن را برای آفتاب سوختگی بسیار مفید کند، با ظرفیتی مشابه ژل آلوئه ورا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.