ارزان ترین پارچه سفید بیمارستانی در بازار کشور

پارچه سفید بیمارستانی یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی است که در بخش های مختلف بیمارستان به عنوان روتختی، روبالشتی و ملحفه استفاده می شوند. این پارچه ها در سایز های مختلفی تولید می شوند و کاربرد های مختلفی دارند. تعویض و شست و شوی پارچه مبلی به صورت روزانه توسط خدمات بیماران انجام می شود.

ارزان ترین پارچه سفید بیمارستانی در بازار کشور

از تولید تا مصرف پارچه سفید بیمارستانی

از تولید تا مصرف پارچه سفید بیمارستانیتولید کنندگان این محصول تلاش می کنند برای تولید پارچه سفید بیمارستانی از بهترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه استفاده کنند. پایه اصلی این پارچه ها از جنس پنبه و نخ طبیعی است و باعث ایجاد حساسیت برای بیماران و مصرف کنندگان نمی شوند. تار و پود این پارچه ها بسیار به هم نزدیک است و بافت ضخیمی دارد و در صورت شست و شو شل و وارفته نمی شود.

تولید پارچه بیمارستانی در ایران به فراوانی انجام می شود و مراحل خاصی دارد. این پارچه ها پس از تولید در کارگاه های مخصوص، به صورت طاقه های سی تا چهل متری به مراکز فروش و توزیع ارسال می شوند. مراکز توزیع این محصول را هم به صورت کلی و هم به صورت جزئی به شرکت های خصوصی و بیمارستان ها ارائه می کنند. در برخی موارد پارچه از درب کارگاه به دست مشتری می رسد. این کار فروش مستقیم نام دارد و باعث می شود واسطه های فروش از میان حذف شوند و قیمت نهایی پارچه برای مصرف کنندگان به صرفه تر باشد.

پارچه ژرسه به عنوان روتختی بیماران مصرف می شود. رنگ سفید این پارچه ها باعث می شود در صورت وجود هر گونه آلودگی و کثیفی، لکه ها زود تشخیص داده شوند و خدمه بیمارستان سریعا به تعویض آن اقدام کنند تا بیمار دچار عفونت نشوند.

راهنمای خرید پارچه سفید بیمارستانی در کشور

راهنمای خرید پارچه سفید بیمارستانی در کشورمشتریان برای خرید پارچه بیمارستانی سفید باید به نکات خاصی توجه کنند. هنگام خرید باید به ارم استاندارد درج شده روی پارچه هر توجه کنند. زیرا وجود علامت استاندارد نشانه اصالت و مرغوبیت کالا است و کیفیت کالا را تضمین می کند.

با افزایش طرفداران این محصول، کالا های مشابه تقلبی نیز در بازار زیاد شده است. بنابراین بسیار مهم است که مشتریان خرید خود را از مراکز فروش معتبر انجام دهند تا بتوانند کالای اصل و با کیفیت تهیه کنند.

خرید عمده پارچه نخی باعث می شود قیمت تر متر پارچه برای خریدار ارزان تر و به صرفه تر باشد. بنابراین به مشتریان توصیه می شود خرید خود را از به صورت عمده و کلی انجام دهند تا از نظر اقتصادی در هزینه های مصرفی، صرفه جویی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.